Jak przedstawia się oferta LVbet?

Chcieliśmy przedstawić Wam jednego z najlepszych bukmacherów, aktualnie dostępnych na rynku.

Arka Gdynia LVbet
LVbet jest sponsorem piłkarzy Arki Gdynia.

Jest to legalny operator, który do Polski wszedł w maju 2016 roku i od razu przebił się niemal na sam szczyt wszystkich firm bukmacherskich dostępnych na polskim rynku zakładów wzajemnych. Mowa oczywiście o LVbet zakłady bukmacherskie – ich oferta zwłaszcza bonusowa jest na prawdę niezła i może zainteresować nie jednego miłośnika sportu, zarówno tych którzy wolą oglądać zmagania piłkarzy, koszykarzy czy siatkarzy przed telewizorem, jak i tych, którym nie jest obce prawdziwe boisko i rywalizacja na nim.

LVbet ma w swojej ofercie przede wszystkim dwa podstawowe bonusy – już na start, otrzymujemy bowiem darmowe 20zł, które możemy niezwłocznie przeznaczyć na obstawianie meczów, a po wymaganym obrocie środkami bonusowymi, jeśli mamy taką ochotę możemy je wypłacić na konto bankowe.

Innym ciekawym rozwiązaniem promocyjnym jest pakiet powitalny do 1500zł, dzięki któremu otrzymujemy 100% więcej pieniędzy do pierwszej i 50% więcej do drugiej wpłaty – tutaj również po spełnieniu kryteriów obrotu bonusem mamy możliwość wypłacić środki bonusowe jak i naszą wygraną.

Widzimy więc, promocje oferowane przez LVbet zakłady bukmacherskie są na prawdę ciekawe. Innymi zaletami tego legalnego bukmachera są dość wysokie kursy, a przede wszystkim szybka i miła obsługa administracji serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *